1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

ЦБ брошура

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 22 април 2017.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,278
  Допаѓања:
  1,055
  Пол:
  Машки
  Јас си ја фатив бељата со форумскиот весник јас ќе си ја терам :D

  Периодов е сувопарен на форумов, па затоа треба нешто ново и интересно. Форумскиот весник бар во следниов поголем период не планирам да се издава, затоа што од членовите односно од вас нема некој интерес. Но мислам дека океј е од време на време да излегува по некоја ЦБ брошура. Во суштина зборот брошура можеби е погрешен, но и онака содржината е битна. И морам да ја пофалам @Pisces, до сега со неа и со @Hkakashi сум ги имал најдобрите соработки за интервјуата.

  Читајте, па очекувам коментари:showoff
   

  Прикачени податотеки:

  • cb brosura.pdf
   Големина на датотека:
   2.7 MB
   Прегледи:
   30
  На ipopovski, antonio, violetmoon и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,172
  Допаѓања:
  1,120
  Пол:
  Женски
  Вака по "физиономија" :giggle е супер.. весело .. почнав да читам ама сеа имам поважна раб, брат ми.. Ко ќе дочитам кажувам уш некој коментар.. Ветувам :kafe(flower)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,172
  Допаѓања:
  1,120
  Пол:
  Женски
  Сакав да изменам ама не иде .
  Момче маќидонче .. супер. Интересно..
  Едина замерка што на веќе долгите прашања во интерјуто, девојката одговараше многу кратко, колку пола од прашањето мада и не е страшно ;). Све у свему кул . И @Ita ко и увек забегана.. пак ме насмеа на глас :D(hug)
  Дота е од мене (wave)
  (bravo)
   
  На Prashina, Ita и Makedonec им се допаѓа ова.
 4. incule

  incule Истакнат Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  569
  Допаѓања:
  91
  Пол:
  Женски
  Одлично еееее
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  195
  Браво Македонче, слатко бомбонче:) навистина е прекрасна брошурката, весела и привлечна, подобра е од ЦБ весникот.(bravo)
  Единствена замерка ми е на најактвните членови од администрацијата...бриши го тој небитен податок;)
  :*
   
  На ●Untouchable° и Makedonec им се допаѓа ова.
 6. Ita

  Ita Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,036
  Допаѓања:
  2,075
  Пол:
  Женски
  Супер е и каде каде подобро од весникот мислам кратко и јасно и нема потреба од повеќе информации. Насловната и воопшто позадината е многу убава :)
   
  На ●Untouchable°, Prashina и Makedonec им се допаѓа ова.

Сподели: