1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хит на денот

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 1 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,362
  Допаѓања:
  7,069
  Пол:
  Женски
  Кој е вашиот хит на денот?

  Еве го мојот хит овие денови.
   
  На kizzo, Anakin, i_wanna_fly и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  737
  Пол:
  Машки
 3. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,162
  Допаѓања:
  3,537
  Пол:
  Женски
   
  На kizzo, 84 sk_Y ^_-, FranZ Ferdinand и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  546
  Допаѓања:
  1,507
  Пол:
  Машки
  Веќе неколку месеци ми е хит :igra
   
  На i_wanna_fly, freak, Revolution is my name ! и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,513
  Допаѓања:
  5,807
  Пол:
  Женски
   
  На Sugar и Psychobilly им се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,365
  Допаѓања:
  4,942
  Пол:
  Машки
  Во денот слушам многу песни и не можам да изберам хит на денот, ама оваа ми е хит во моментов :rofl
   
  На kizzo, i_wanna_fly, Sugar и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Sebastian

  Sebastian Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  110
  Пол:
  Машки

  Мислам дека повеќето од вас не ни ја знаат песнава зошто не е и баш ептен позната ама сепак вреди да се слушне :)
   
 8. Minnie

  Minnie Активен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  127
  Пол:
  Женски
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bacdac

  bacdac Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Машки
 10. Revolution is my name !

  Revolution is my name ! Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Машки
  Нема подобри :igra
   
  На Anakin му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: