1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хип-Хоп катче

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Baronessa, 18 февруари 2012.

 1. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  3,988
  Допаѓања:
  7,661
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,548
  Допаѓања:
  1,926
  Пол:
  Машки
  нашиве легенди да ги покажеме со новото видео.....
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  231
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Машки
  Мала дискографија, меѓутоа многу вредна и андррејтед.


  Групација и пол!
   
 4. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,548
  Допаѓања:
  1,926
  Пол:
  Машки
  со ептен ХА-ЦЕ.....

  екипата и игор кавалера....партали.....

  и на флоу.....
   

Сподели: