1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (пијалок)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од КоњчетоЅвончо, 2 декември 2017.

 1. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  2,090
  Пол:
  Женски
  Епа пошто предходно имавме јадење за фотографирање сега е ред пијалокот да си ги добие своите 5 минути слава. :)
  Се што е пијалок, од коктел до кока кола сликајте. :)
  Тоа што фали на темава за да е целосна @Makedonec нека дополни и се надевам не се повторува оти не сум баш во тек. :)

  Задолжително е фотографијата да биде ваша
  Пријавување до 20.12.2017
   
  Последна промена од модератор: 2 декември 2017
  На violetmoon и Makedonec им се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  9,599
  Пол:
  Машки
  Оролет by Saladin
  14713790_10154583690819266_7839877327933929622_n.jpg
   
  На Electra, violetmoon, КоњчетоЅвончо и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,307
  Допаѓања:
  1,073
  Пол:
  Машки
  Овој пат и јас ќе ви се придружам
   
  На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,307
  Допаѓања:
  1,073
  Пол:
  Машки
  IMG0064112967mg.PNG
  За гадниот изглед на кафето се погрижија филтрите и едитот на инста:DD
   
  На КоњчетоЅвончо, Electra и Saladin им се допаѓа ова.

Сподели: