1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,859
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  Последна промена од модератор: 8 август 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  515
  Допаѓања:
  931
  Пол:
  Женски
  IMG_20170528_140710~2.jpg
   
  На Makedonec и Mystic им се допаѓа ова.
 3. axokjart

  axokjart Нов член

  Зачленет на:
  18 август 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,859
  Пол:
  Машки
  @Makedonec денес е 19ти али добро.
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,399
  Допаѓања:
  1,153
  Пол:
  Машки
  Еве веднаш отварам, не бев тука деновиве.
   
  На axokjart му/ѝ се допаѓа ова.
 6. axokjart

  axokjart Нов член

  Зачленет на:
  18 август 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Фотографираме на тема: Природа
  знам точно како се правилата, но ајде две недели ставајте слики па ќе се гласа . XD

  -Дозволено е пријавување само со една фотографија
  - Фотографијата треба да биде ваша

  Пријавување до 18.09.2017

  Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
   
  Последна промена од модератор: 19 септември 2017
 7. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,353
  Допаѓања:
  9,058
  IMG_20160501_114713.jpg
   
  На КоњчетоЅвончо, axokjart и Makedonec им се допаѓа ова.
 8. Saladin

  Saladin Unbaised Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,979
  Допаѓања:
  9,606
  Пол:
  Машки
 9. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,353
  Допаѓања:
  9,058
  Фотографираме на тема: Музика
  Лесна тема со цел да имаме што повеќе натпреварувачи и гласачи и да избереме подобра фотографија.
  Фотографирајте и прикачете што ве потсеќа на музика, музика што ви го исполнува денот... било што поврзано со музиката што ви се допаѓа.
  Правилата ги знаете, учествувате со една фотографија ако се предомислите консултирајте се со @Makedonec која да ви ја остави. Исто го повикувам и да означи до кога да трае натпреварот.
  Црнобели фотографирајте, прикачувајте и учествувајте :)

  Пријавување до 15.10.2017
   
  Последна промена од модератор: 17 октомври 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,399
  Допаѓања:
  1,153
  Пол:
  Машки
  Некој да се пријавеше?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: