Фотографираме на тема: Одраз

Гласам за:

  • Lady*

    Гласови: 5 71.4%
  • |o$y(|-|0$0(|@l

    Гласови: 2 28.6%
  • Makedonec

    Гласови: 0 0.0%

  • Вкупно гласале
    7
  • Poll closed .

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Мислам дека темава е прилично слободна.

Прееска гледавме чевли со другарка, погледна едни и инстантно ми рече: Е, овие се ти! И беше во право.
Па, мислам дека е интересно како другите, а и ние самите, може да се поистоветиме со многу нешта.
Затоа, што ве отсликува вас како личност? Дали ќе е некој предмет, место, парче облека, накит, книга, не знам...шарените нокти, или било што за кое мислите дека ја доловува вашата личност или дел од неа - повелајте.

Да повториме: Секој има право на учество со една и своја фотографија.
Пријавувањето е до 20ти јуни (сабота).
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Музика.
v0lpoqR.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and Makedonec

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Доцнам. Пардон.
Повелете анкета.

Мада да не иде до вакви работи, иако гледам јас сум се испогубила на почеток нешто со анкети, подобро е кој има највеќе допаѓања - тој бира тема.
Ни да се чека да се псотават анкети, ни ништо.
Штом дојде недела, кој е присутен, нека го тагне/информира победникот и крај. (think)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Доцнам. Пардон.
Повелете анкета.

Мада да не иде до вакви работи, иако гледам јас сум се испогубила на почеток нешто со анкети, подобро е кој има највеќе допаѓања - тој бира тема.
Ни да се чека да се псотават анкети, ни ништо.
Штом дојде недела, кој е присутен, нека го тагне/информира победникот и крај. (think)
Јас колку што можам да видам во недела сабајле и попладне сите сте тука, или пак сабота навечер. Така да не знам што ви е проблем да одвоите 3 секунди. Со лајкови ќе биде на ти го дај ми го, јас тебе лајк, ти мене лајк.