1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Вода

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 1 август 2017.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,247
  Допаѓања:
  1,032
  Пол:
  Машки
  Победник на минатиот натпревар е @Photographer ,но мене ми препушти да ја отворам темава.

  Темата е вода. Нешто што најмногу ни треба периодов. Ве чекам во голем број како минатиот пат.

  Пријавување до 18.08.2017
   
 2. incognito

  incognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,880
  Допаѓања:
  2,967
  20170802_182913.jpg
   
  Последна промена од модератор: 8 август 2017
  На Makedonec, Iris* и Outrider им се допаѓа ова.
 3. $F@$|-|T@

  $F@$|-|T@ Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,645
  Допаѓања:
  3,854
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  Последна промена од модератор: 8 август 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
  IMG_20170528_140710~2.jpg
   
  На Makedonec и incognito им се допаѓа ова.
 5. axokjart

  axokjart Нов член

  Зачленет на:
  денес
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
   

Сподели: