1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографии од вашиот град

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Rodeo Tvrdo, 30 август 2012.

 1. $F@$|-|T@

  $F@$|-|T@ Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,645
  Допаѓања:
  3,854
  Пол:
  Машки

Сподели: