1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 јули 2014.

?

Дали сакате весникот да се врати во живот?

Затворена анкета 31 јули 2014.
 1. да

  72.7%
 2. не

  27.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,451
  Допаѓања:
  1,170
  Како на пример?
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  203
  Постојат разни интересни содржини, шкакливи теми, може и впечатоци од членови, догодовштини од собиранките...Но, сепак мислам дека нема потреба форумов од било какви брошури, весници и др.
   
  На Dorina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  68
  72% ne se slozuvaat so tebe a toa se veruval ili ne celi 8 glasa koi za site ovie poveke od 3 god. od kako postoi temava se mnogu vazni! Shokantno!!! :D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,750
  Допаѓања:
  1,000
  Jas na vremeto epten bev seriozen i bev zapnat da me intervjuiraat, ama me zamenija so nekoja si starleta, ne mi teknuva koja e. Krajno sum razocaran od vesniko i jas prestanav da go citam i vekje mi e odbiven. Znam deka sum naporen i dosaduvam, ama moram da go spomnuvam ova sekogash, zatoa sto mrazam nepravdi i izigruvanje na licnosti.
   
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Може да излезе пред Нова Година, но би го читала ако ме заинтересира некој наслов.
  За да читаш нешто треба да има провокативна содржина, да е на тема трач рубрика, а може сето ова плус да не е вистина, ама да привлече внимание.
  Треба да се спомнат сите членови во различни теми.
  Кога јас би го правела би бил во таков стил и би ги опфатила сите. :zelen(star)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,451
  Допаѓања:
  1,170
  Се ова може да се реализира после нова година, ќе има извор за материјал, само тим ми треба за работа не можам сам.
   
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  Ќе ти помогнам ако сакаш. :zelen(star)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,451
  Допаѓања:
  1,170
  Благодарам љубави. Ќе те барам после нова да работиме, се надевам има надеж и друг да се пријави.
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,750
  Допаѓања:
  1,000
  jas ne prifajcam i ne sakam voopshto da bidam opfaten vo vesnikot.
   
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  967
  А кој си ти па за воопшто да бидеш спомнат ? :zelen(star)
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: