1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.4)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 23 ноември 2014.

1. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Ви благодариме за добрите и лоши коментари. За следниот број ќе ги имаат во предвид предлозите што ги дадовте, и ќе го направат подобар. :)

П.С. Интервјуто е супер. :)

2. 84 sk_Y ^_-

84 sk_Y ^_- Староседелец

Зачленет на:
    21 ноември 2012
    Мислења:
    594
    Допаѓања:
    825
    Добар е.
    To be honest, еротскиот дел особено ме изненади, не сум го сретнал по форумов, прв пат го прочитав и останав со подотворена уста. :rofl

На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    И мене ме изненади еротиката, интересно е. Ти благодариме за убавите зборови.

На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Outrider

Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    ццц...Дејвид Мојс лично ги удостои форумските членови со неговите мудрости а овде еротики ова она...:zelen

На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Верувај, јас најмногу се радував што правам интервју со таква ѕвезда и легенда. :)

На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Ditto+Maker

Ditto+Maker Истакнат Член

Зачленет на:
    8 декември 2014
    Мислења:
    351
    Допаѓања:
    254
    Ајде нешто од нов член( се надевам може:zelen). Уште пред да се зачленам, детално го разгледав форумот, особено весниците. И двете ми се допаднаа, па затоа се зачленив.
    Е, сега за весникот.......
    Пследниов е најдобар досега. Насловната поинаква е пд другите и подобра е. А, и еден предлог. Вака, би можело да има по една загатка, како што предложи @Electra . И на пр. може (од претходно гласање) да се прогласи форумџија на месецот.
    И уште еден предлог: може да се напише статија за некоја метропола во светот, а уште подобро би било ако истата таа статија се однесува на македонските градови, села, области- нешто како предлог за одмор( а, може и статија насловена нешто како: "Родниот/то град/село/место на ххххх член").

На Prashina, JaMi и Makedonec им се допаѓа ова.

Сподели: