1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумска љубов | Форумски пар

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Y1K991, 1 април 2012.

 1. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,714
  Допаѓања:
  741
  Јас од кога сум член немам слушнато дека се случило воопшто,не знам за предходно може и се има случено ! :kafe
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  337
  Имаше и ти свој пар..хахаххахахха..не лажи, знаеме сите..признај.......:svirka
   
  На Makedonec и КоњчетоЅвончо им се допаѓа ова.
 3. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,714
  Допаѓања:
  741
  ?? koj imal par,ne te razbiram ? bidi konkretna i od kade toa jas sum imal ?
   
 4. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,133
  Допаѓања:
  2,192
  Најсимпатичен пар на форумот бевте, не негирај сега, биди маж признај! :zelen
   
  На Makedonec и __Fenix__ им се допаѓа ова.
 5. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,714
  Допаѓања:
  741
  Pa neznam ako e za vas par nekoj na forum sto si praka slikicki i izrazuva nesto za nekogo neznam :cool: ?
   
 6. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,133
  Допаѓања:
  2,192
  Така се почнува :)
   
 7. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,714
  Допаѓања:
  741
  pa se pocnuva se neli,samo toa e individualno,za kogo kako ;)
   
 8. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,133
  Допаѓања:
  2,192
  тоа е веќе непишано правило и важи за секого :p
   
  На __Fenix__ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,460
  Допаѓања:
  1,178
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,258
  Лудо заљубени :p
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: