Филмови што НЕ би ги препорачале

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
The Sixth Sense.. вчера го гледав и ептен тапа ми беше. Не знам како има толкава оцена на ИМДБ. :|
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Отвори ја прикачената датотека 10636

Ептен глуп филм, не ја разбрав поентата.
Аууууу немој така за филмов, жити мене. Мастерпис е филмот. Јесте да пребавно се случуваат работите и на моменти изгледа досадно само поради тоа, но да бидеме реални, филмов е супер.

Мене еден од најлошите филмови ми е The Pick of destiny. Ја тамам помислив дека филмов конечно после саат ипол почнува, тој заврши. Тапа филм. Не знам зошто изгубив саат ипол да го гледам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093

Никогаш нема да си простам за потрошените 30 минути. Дефинитивно не би го препорачала филмов.


Најмизерно самоубиство, се задави со маслинката во пијалокот.(facepalm)
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Hangover 1, 2, 2012
Сигурно има и други ама моментално ми текнува на овие полошо нешто немам видено
 

Marinna

Староседелец
13 април 2012
119
160
1,043
Отвори ја прикачената датотека 3009



Катастрофа.Очекував многу повеќе од филмов.Ама не можев да го гледам ни 20 мин.:eek
јаооо па јас го гледав филмот бидејќи ми беше смешно кога брат ми се плашеше (дека заедно гледавме) ххиихихихих инаку глупости живи
 

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
заборавив како се викаше ама беше нешто како камионџија или така нешто... стар е ама поглуп неам гледано. цел филм се бркаат два камиони мислам беа или камион и кола и тоа е тоа! нема зошто, нема акција пошто по пат се одвива цело дејство и на крај мислам дека не се ни фаќаат или паѓа камионот у провалија... веза неам ама глуп беше :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marinna

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
заборавив како се викаше ама беше нешто како камионџија или така нешто... стар е ама поглуп неам гледано. цел филм се бркаат два камиони мислам беа или камион и кола и тоа е тоа! нема зошто, нема акција пошто по пат се одвива цело дејство и на крај мислам дека не се ни фаќаат или паѓа камионот у провалија... веза неам ама глуп беше :zelen
duel се вика филм, мене искрено ми е интересан, затој што му се дешава реална стфар и мноо убаво е одсликан човечки стра
и борба за живот, иако нема којзнае колко содржину, филм е кфалитетан ; )

Он ...мене најлоши филмови су ми Амерички пите, банице, коктели тинејџерски