Фејсбук смешни статуси и гафови

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743

Бугарска реклама за презервативи:
Ако сакате да има клец-клец без да има дец, купете си куробранка марка партизанка. Тогаш и Баба Меца да ве клеца нема да имате деца. :)))))))
 

Maks

Староседелец
Бугарска реклама за презервативи:
Ако сакате да има клец-клец без да има дец, купете си куробранка марка партизанка. Тогаш и Баба Меца да ве клеца нема да имате деца. :)))))))

So inkubator e po dobre.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
tumblr_ldun6ubdCX1qc9k8wo1_400.png
 

CofD

Нов член
22 февруари 2012
23
9
3

Што е тука смешно??? Може тебе ти е смешно ама тоа е многу нормално. Некој прават акаунти (голем број) со ботови и слични алатки за потоа да ја спамираат веб страната и да добијат трафик на нивната страна, па како безбедностна мерка за колку-толку да се заштитат од спамерите е направено ова :D
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Цел ѕид со новости
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.
Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш.Види на која VIP личност личиш АМААААААААААААН!!!!!!!!!!! :mad::stomp:banghead
angry-meme.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma, Sugar and Maks