1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фетишизам

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Baronessa, 21 февруари 2012.

 1. poslusen

  poslusen Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  7
  Да бакнувам женски стапала и да ме врзува за врат со хулахопките и да ми ги става во уста...да ме зафркава како сака.
   
 2. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  101
  Ја би те угушила од зафркавање...
  - Од што починал?!
  - Од зафрканција, хехе. :frantic
   
  На Weird0 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Weird0

  Weird0 Нов член

  Зачленет на:
  6 декември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Угуши ме..
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  101
  Дојди...
   

Сподели: