Турски/индиски/шпански (тема само за хејтери)

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
Иначе овие македонскиве борци од 40турска со февруарскиот поход ме потсетуваат на Мемик хахаха !!
 

Badgirl

Староседелец
4 јануари 2013
1,477
3,258
1,133
29
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
"Најгледаната серија во турција,специјално на сител"|-(
офф колку ми одат на нерви,и ајде ете една турска серија да има,и тоа без синхронизација,ама...:|
И кога и да свртиш на сител се турски серии или индиски...:^)
Наутро репризи на индинските серии,пладне на турските серии,потоа од 17 часот до 23 се турски или индиски серии.....:x
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Од она Тудорите ко ќе го видам Џонатан Рајс Маерс и кога ќе го СЛУШНАМ...(facepalm) ....глеам и Мтв почнаа некакви историски серии да даваат и тоа синхронизирани...че се самоубијам и че исчезнам бескрајно ! Нај ла:cenzuraна...најавна шпица за реклами на сител со'' Османче''....
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Мери Мери,во сите воведи мора да стои дека ако ја има темата нека оди во канта :D
Ај со срека темата,имаше нешто за овие серии ми се чини ама не беше за хејтери :mstickle
Јас не сум хејтер :D
Све најлепше за сите серии,незнам од кај да почнам дури. (wasntme)
Величествениот не би ја сместила низ темава,нејзе се трудам редовно да ја гледам.
Мелке го гледаш Величествениот :zelen и јас бе и кога ја најавуваа серијата мислев дека ке има повеке од историските случки а оно интриги у неговиот харем и тука се под разочарав ама сега ја гледам заради Хурем која е спремна на све да направи за власта и моќта и уште одамна гледаш иако мажите седат на тронот, жените се тие кои владеат ем со мажите а со тоа и со светот :zelen
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Се се ама Есмералда,Абрасаме муи фуерте, Усурпадора и касандра не ми ги факај :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Мелке го гледаш Величествениот :zelen и јас бе и кога ја најавуваа серијата мислев дека ке има повеке од историските случки а оно интриги у неговиот харем и тука се под разочарав ама сега ја гледам заради Хурем која е спремна на све да направи за власта и моќта и уште одамна гледаш иако мажите седат на тронот, жените се тие кои владеат ем со мажите а со тоа и со светот :zelen
А што е историјата ако не самите интриги?
Се останато е само приказна мила моја :D
Со една реченица,Не требало да ја викаат Турската империја тукуу.....ИМПЕРИЈАТА НА ХАРЕМОТ НА султан сулејман.:D
Секоја војна е водена за жената,кој што сака нека каже но,од моето животно искуство и се она што гледам наоколу,еден маж е спремен да направи се за една жена.
Да не бидам погрешно сватена,не за секоја,но секој има барем по една таква во својот живот.
Да не испадне провокација ама ете жив доказ е и форумот :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alba

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
А што е историјата ако не самите интриги?
Се останато е само приказна мила моја :D
Со една реченица,Не требало да ја викаат Турската империја тукуу.....ИМПЕРИЈАТА НА ХАРЕМОТ НА султан сулејман.:D
Секоја војна е водена за жената,кој што сака нека каже но,од моето животно искуство и се она што гледам наоколу,еден маж е спремен да направи се за една жена.
Да не бидам погрешно сватена,не за секоја,но секој има барем по една таква во својот живот.
Да не испадне провокација ама ете жив доказ е и форумот :D
И на форумот има такви :zelen
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Само еден детал.
Шпанските серии кои долетаа во Македонија беа: Un passo adelante, i Los Serranos се’ друго беше Мексиканско и Аргентинско.
Така да... толку од мојот коментар за ова хејтање.
Да бевме преплавени со Шпански серии ќе имавме квалитетни серии од типот на El barco на пример.