1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тоше – жртва на криминални кланови?

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од Mila Kunis, 10 март 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,539
  само некои глупости измислуваат за повеќе слава на туѓа сметка.не го остави ја да умри на мира...по се што направи за нас...жалосно
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Уште малце остана да излезе книгата па сите ќе пресудиме дали држи вода или треска глупости;)
   
  На Nepobedliv :) му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,104
  со изјавата од Многоо можам само :cenzura да си го избришам. Обично после смртта на некоја позната личност се појавуваат контраверзии....
  ефтин трик за популарност
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Јас мислам дека Божиновски сака да привлече пажња , очите на народот да гледаат кон него...
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,104
  ќе се самоцитирам и надополнам :)
  од него и медиумот каде што ја продава приказната
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  тој божиновски сигурно е од некое село од македонија тресе глупости без врска кога нема никаков доказ а за книга може секој да напише
   
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Последен муабет на фб профилот му вика "Што бидна со таа книга аман" и он "a бе требаше да излезе ама проблеми ова она".
  Лажго.
   
 8. Marchisio

  Marchisio Староседелец

  Зачленет на:
  4 јуни 2012
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  902
  па ни самиот не верува во тоа што го зборува, а кој сакаш друг да му ја испечти и да му верува кога кажува невистини и лаги
   
 9. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Да напишеме уште 1000 книги ништо нема да се промени. И повторно Тоше нема да биде меѓу нас :place
   
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,755
  А може и да е од Скопје или од било кој друг град :)
  А дали Тоше беше жртва на криминал,тоа нема никогаш да дознаеме
   
  На slb_bobo и Marchisio им се допаѓа ова.

Сподели: