Толкување на сонови

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Убив човек на сон, и после се прашував себеси како ќе заспијам вечерта, со која совест...:frantic(јас несвесна дека сонувам и веќе сум заспана:giggle ). Потоа видов една змија ама од главата до половина беше потенка, а остатокот од опашката беше дебела, многу дебела :frown. Потоа сонував дека сум хранела мали мачиња и едно од нив ме гризна за прст...
Поглупи сонови од моите нема. Ај некој нека ми ги протолкува?
змија е непријателка(душманка што би се рекло народно) ,а за мачињата -некој-а пријател-ка ќе ја злоупотреби твојата добрина...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: UnFleur

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
а што значе на сон си станала лезбејка ? или си имала секс со машка особа

верувам ова си го сонувала додека си спиела навечер ... пробај поспиј преку ден неколку часа, ако имаш пак слични соништа ... побарај ме :)
 

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
верувам ова си го сонувала додека си спиела навечер ... пробај поспиј преку ден неколку часа, ако имаш пак слични соништа ... побарај ме :)
и преку ден ми се случувало тоа не е само преку ноќ
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
и преку ден ми се случувало тоа не е само преку ноќ

жити се !?
ти љубави, најверојатно, потсвесно имаш доста сексуални потреби или фантазии ... е сега ти сама треба да си знаеш, дали сакаш да ги исполниш или сакаш само да ги замислуваш !
 

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
жити се !?
ти љубави, најверојатно, потсвесно имаш доста сексуални потреби или фантазии ... е сега ти сама треба да си знаеш, дали сакаш да ги исполниш или сакаш само да ги замислуваш !
вероватно сакам само да ги замислувам
 

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
вероватно сакам само да ги замислувам

затоа реков, Ти сама треба да си знаеш најубаво ! како и да е, од ова можеш да искористиш нешто ... ако ти се дешава често... ке се здобиеш со еден вид на сексуално искуство... запишувај ги сите детали на кој ке се сетиш ...со тек на време може ке напишеш некое сценарио за некој филм, еве ти ги парите додека спиеш :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
273
204
1,043
јас во секој можен сон сањам мачки секогасш една црна која или ја галам или ја бркам една сива која секогаш ме напаѓа и една ко кафено жолта (мачката од влез шо ми која мн си ја сакам) и секогш неа си ја галам и гускам во сон
 

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
Ќе може ли некој да ми каже дали знае што значи да сонуваш исекотина ама подлабока,да му ја покажуваш на некој близок?