1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тест тема 1

Дискусија во форумот 'Форум за тестирање' започната од ipopovski, 9 септември 2015.

 1. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,346
  Допаѓања:
  9,051
  бла бла 2
   
 2. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,346
  Допаѓања:
  9,051
  @Struggler сега стигна известување за таг?
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ipopovski

  ipopovski Админ Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  2,337
  Пол:
  Машки
 4. existence

  existence Boolean Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,346
  Допаѓања:
  9,051

Сподели: