Тепање досада

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Дел од правилата!
1. Во подфорумот Кафе Муабети секој член има слобода да коментира и создава нови теми за дискусија.
  • Бидете учтиви кон останатите членови.
  • Веројатно нема да имате исти мислења со останатите членови, па не се препукувајте, не провоцирајте и не се однесувајте агресивно кон нив, мислењата со такво однесување ќе бидат отстранети..
  • Забранети се мислења кои содржат: пцовки, вулгарни или навредливи зборови;
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD and parvati

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Абе тоа да ама проблемот е шо неможам да се одвоам од греалката..а да ја земам со мене...Не сум за умирање уште..:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD and parvati

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
да да мрза сум...од 6 сабајле сум станата,на 3 предавања бев + полагав...измрзнав,не бев јадена ништо освен шо пиев моја кравица...имам жп:D...сите други спијат....и сеа ..Тоа е тоа:(
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
262
369
63
абе стварно форумов е зараза,си идам дома и право седнувам,наместо фејсбук, прво црнобело :giggle
p.s бујрум на пица кој е гладен :smug
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
да да мрза сум...од 6 сабајле сум станата,на 3 предавања бев + полагав...измрзнав,не бев јадена ништо освен шо пиев моја кравица...имам жп:D...сите други спијат....и сеа ..Тоа е тоа:(
а знаеш ли дека од цел форум прво тебе те примети : ) тк имаше ти друу слику, прф коментар ми беше за тебе, нешто около досаду беше па, и ја ти пиша интересна ти слика Ч ) еду макароне ск лол како стока сам