1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Твоето лице звучи познато

Дискусија во форумот 'ТВ' започната од Хоуп*, 19 октомври 2014.

 1. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  508
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Машки


  Немој да се лутиш,па таму дебили и простаци не примаат,а ние ќе наставиме да го гледаме прекрасното шоу,и нашата пркрасна Еленче!
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,749
  Допаѓања:
  2,567
  Пол:
  Машки
  Не бе ич не примаат, затоа гледам жирито се господа ги одбрале, кој од кој поголема сељандура.
  Прекрасната Еленче :patos готово доста е.
   
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,401
  Допаѓања:
  4,226
  Откако е отворена темата бришам навреди и препукавања. До сега бришев без опомени, следно забегување делам и казнени и одмор од темава.
   
  На Altaïr и Saladin им се допаѓа ова.
 4. Loyal

  Loyal Нов член

  Зачленет на:
  6 октомври 2014
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Само да ги поздравам тие што викаа дека Елена немала врска од пеење. Поздрав и пријатно
   
 5. Хоуп*

  Хоуп* Proton Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,401
  Допаѓања:
  4,226
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,749
  Допаѓања:
  2,567
  Пол:
  Машки
  Многу смешни твитерџииве, од нивниот хумор ми се присра. Нека се сликаат таму голи за календар.
   
  На Ана-Каренина му/ѝ се допаѓа ова.
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  609
  Вечерва после турската серија Дила, на Сител почнува новата сезона на ТЛП...Даниел Кајмаковски ќе биде учесник а за други незнам ..мене ме бендисува ова забавно шоу:)и ке си го гледам со задоволство.:)
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,402
  Допаѓања:
  3,782
  Пол:
  Машки
  Интересно е ќе го гледам ама немам толкав интерес како минатата сезона незнам зошто..
   
 9. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,682
  Допаѓања:
  727
  Пол:
  Машки
  ccccc , кој е тој Даниел ,кое е тоа шоу (worried) , знаес ли Орхидејо дека Нурам почина ??
   
 10. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  609
  Пушти го тв и гледај ТЛЗП..Даниел беше прв и прекрасен, фантастично ја одигра улогата како Бруно Марс. Жирито го изнафали и го нарече вонсериски пејач..јас навивам за него а на Нурам нека му е лесна земја, бог да го прости:|
   

Сподели: