1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Странски јазици

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Marrie, 24 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  71
  Македонски, нормално. Исто и српски и хрватски
  Руски перфектно
  Англиски не колку рускиот ама знам доста
  Бугарски цепам
  Германски, шпански, италијански,француски така така
  Холандскиот го учам, многу малку знам
   

Сподели: