1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Страв од заболекар

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од mAcIkA, 26 јуни 2012.

 1. Anaath2

  Anaath2 Нов член

  Зачленет на:
  10 јануари 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Dali boli anastezijata koga ja stavat fala odnapred
   

Сподели: