Стенкање за време на секс

Jack123

Истакнат Член
25 јули 2016
28
8
303
24
Дали преферирате мажите за време на секс вашата партнерка да стенка? Дали ве пали тоа и какво стенкање сакате повеќе да се дере или онака лагано?

А жените исто дали сакате вашиот партнер за време на секс да испушта такви некој звуци
 
Последна промена:

MATEJA

Член со 30 казнени поени
29 мај 2014
280
247
353
images
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: UBIEC

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Дали преферирате мажите за време на секс вашата партнерка да стенка? Дали ве пали тоа и какво стенкање сакате повеќе да се дере или онака лагано?

А жените исто дали сакате вашиот партнер за време на секс да испушта такви некој звуци
А ти што ќе кажеш,стенкаш ли ти,или се дереш?:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
koga se kleckame ona ispusta interesna mirizba i jas koga ja mirisa me tera da ispustam edna jaka mirizbra od gazo, i posle ona pochnue da stenka oti ubo i mirishelo i se klecame do poser posle hehehhehehe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: UBIEC and Falanga

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Врабецот се фалел низ шумата викал:ја коа е**м земја се тресе.
А магарето си ќутело и на крајот само искоментирало: прашајте ги тие што сум ги ебел :D

Имав у комшии едни двајца од куј знае каде, таа рикаше како магарица. Една вечер ми прекурчи, одам пред врата и со двете раце најсилно што можев по влезната врата едно јако чукање од 5 секунди: ба-ба-ба-ба-ба-ба-ба-ба!!!!!

Се заќутеа ко кртици после тоа и никогаш глас не пуштија. Неваспитање. Кога може мојата да биде дискретна можат и тие.