Статуси на Фејсбук

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Вчера -
И небото над Милано си останува сино!!!

Исто така вчера -
!!!GANGNAM STYLE (강남스타일)!!! :D
░░░░░░▄█████▄░░░░░░░░
░░░░▄█▀▀░░░░▀█▄░░░░░░
░░░▄█▄▄▄▄░▄▄▄▄█░░░░░░
░░░██████▀██████░░░░░
░░██░░▀░▄██▀▀░░█░░░░░
░░░▀█░░░░░░░░░█▀░░░░░
░░░▄▄█▄▄▄▄░▄▄▄█▄▄░░░░
░░░██████▄░▄██████░░░
░░░███████▀▀██████▄░░
░░░░████████████▀▀▀░░
░░░▄████████████▄░░░░
░▄███████████████▄░░░
░▀█████████████████▄░
░▄██████████████████▄
███████▀▀▀▀▀▀▀███████
▀██████░░░░░░▄███████
░██████░░░░░███████▀░
░░█████░░░░░████▀░░░░

Минатиов петок -
Имам 50% шанса да бидам со Меган Фокс...
Јас сакам, таа не. xD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Roxelana and Bibi@

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
You can tell a lot about a woman by her hands... For instance, if they are placed around your throat she is probably slightly upset! :D

Секундата кога ќе дознаам кој го уби малечкото, слатко ем невино куче во мојата улица ќе го исцепкам на парчиња и јас ќе го оставам на улица... Или подобро ќе го оставам да дише и да се мачи и ќе го оставам на улица за да го најде некој и да не може да му помогне... За да знае точно во каква состојба се наоѓа моментално кучето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Леле колку се напињам кога ќе утнам песна од Џони Бој (Bon Jovi) на Сонг Поп!!!!!!!!!!!!!!
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
  • Алкохолот не помага да заборавиш ама помага да ја повратиш и последнатата пеперутка
  • Ако личноста која што ја сакаш, се тресе во твоите прегратки, БЕГАЈ !!! ИМА ГРИП !!!
  • Да беше „Титаник“ македонски брод никогаш немаше да потоне! Се уште ќе го градевме..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Badgirl

Македонец

Староседелец
14 февруари 2012
315
440
1,063
Одсекогаш ме нервирале "паметни" статуси посебно напишани од некоја слепоќа што незнае ни да го прочита
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Фотошоп - замена за неколку пива за да привремено смениш мислење за убавината на одредена особа. [@alwaysLadYCrOfT]

иди тој "Крајот на светот" во Македонија, гледа наоколу, и си вели:
-Па јас веќе сум бил во Македонија

Да наздравиме за утрешната главоболка. на здравје!

Одсекогаш ме нервирале "паметни" статуси посебно напишани од некоја слепоќа што незнае ни да го прочита
ај види што пишува овде :)