Спортска култура (навивачки групи)

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ѕивра е надвор:zelen а и далеку е салата ако идеш со автобус ти требаат 200 денари и плус јадење
знам, баратам га СКопје : ) aли љубоф спрема клуб треа да е поголема од двеста денара , ѕивре и афтобуси : )
и у Куманоо е грч ладно али прееска протиф Вардара што е мноо слаб тим, гледа на стрим, сала крца, около 5 000 : )
да не беше ја на работу и ја киеше, а ти бе луд што седиш дома : ) море Фемили hhh
поздраф и честитам на победу, глеам 30 секунде до крај 5 разлика водите : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: maarrkooo

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
знам, баратам га СКопје : ) aли љубоф спрема клуб треа да е поголема од двеста денара , ѕивре и афтобуси : )
и у Куманоо е грч ладно али прееска протиф Вардара што е мноо слаб тим, гледа на стрим, сала крца, около 5 000 : )
да не беше ја на работу и ја киеше, а ти бе луд што седиш дома : ) море Фемили hhh
поздраф и честитам на победу, глеам 30 секунде до крај 5 разлика водите : )
во право си ама се нема пари тоа е ,следната идам сигурно ако треба и пешки :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
parvati , кумановац наредна недела ќе ве средиме во Гевгелија :wavespin и ќе биде Кожув осамени на врвот :giggle
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
parvati , кумановац наредна недела ќе ве средиме во Гевгелија :wavespin и ќе биде Кожув осамени на врвот :giggle
Не ми се допаѓа :zelen hhh
Познаа се брат кои играф у БИБЛ лигу : ) најбољи скор иамо ми, 6 - 2 .... Куманоо следеќу недељу ке има 7 - 2 : P
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
2evqnts.jpg


Од денеска :rofl
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Не ми се допаѓа :zelen hhh
Познаа се брат кои играф у БИБЛ лигу : ) најбољи скор иамо ми, 6 - 2 .... Куманоо следеќу недељу ке има 7 - 2 : P


Што ти значи јака публика, кога го тепавте минатогодишниот победник во БИБЛ
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Hkakashi

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Што ти значи јака публика, кога го тепавте минатогодишниот победник во БИБЛ
Брат : ) иду на кошарку цел живот, значи 98 посто од утакмице што сам ги гледаја у нашу салу су биле победе
КОлко и да су јаки противни играчи, кд су у напад, 5-6 иљаде душе ги сфириф и урлаф од петни жиле брат
фрљаф се топке у аут од стра, од трему се промашуе без коске : ) hh тај е тај бука која се стфара и га праи Куманоо непобедљиво дома, без разлику колко смо јаки, дешавало се е Куманоо да тепа и сс послап тип... Публика е шести играч ! : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche