Со спортските обложувалници како стоите?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

  • Да, секое коло

    Гласови: 9 28.1%
  • Да, понекогаш

    Гласови: 20 62.5%
  • Не , никогаш

    Гласови: 3 9.4%

  • Вкупно гласале
    32

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Сaмa ги пишувaм секoгaш...
Зoштo би бaрaлa мислењa или би препишувaлa.. Мoјa среќa бaшкa следaм и сaкaм фудбaл. :)

Пошто добро ти беше ливчето, затоа прашав и баш позитивно ме изненади. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
meh, имам уплатено се на се` некои 8 до 10 пати во животот и тоа пред неколку години, првиот пат на сугестија на пријатели само што испадна дека сум безнадежен случај, не се сеќавам точно ама мислам дека ако имаше 6 пара на ливчето јас промашував 7 и тоа од англискиве лиги кои ги пратам :rofl Не ме бидува за оваа работа...
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Хахахаха, не машко сум! :)))

И за Јунајтед навивам.
:D
Ливчиња иначе си пишувам секој ден. Пред тоа пушев цигари и давав 70 ден на ден за кутија. Откако престанав да пушам секој ден си пишувам по нешто и ко што ти кажав и ко што виде на ливчето погоре често ги гаѓам, ама ги играм онака како ќе ми дојде никогаш не гледам коефициенти, демек по некоја логика на кој што му треба си играм, за што игра и како изиграл последните 5 кола мада не мора да значи ништо секако може да испадне...
И немам фатено од лани ова време :D А следам се и највеќе италијаните и патем фан на Милан сум :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Абе откако фатив неколку пати на кошарка, фудбал не уплаќам повеќе, тоа ти се џабе фрлени пари. Си играш убаво кошарка на поени по четвртина, крај, полувреме и си земаш пари.
Еве сега на пример чекам уште 2 утакмици, кошарка е права ствар. Фудбал, кој има ќар од фудбал.
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
4 натпревари со тип х (нерешено) за 50 денари влог добивка 5,370.оо (данок ми земаа 600 и кусур).Вчера ми бил јако среќен ден значи:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and Saladin