1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Случки од нашето детство

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Gemini, 23 јануари 2013.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,055
  Допаѓања:
  908
  Пол:
  Женски
  Има премногу случки кои се уште ги паметам како да се случиле вчера.

  Јас и брат ми требаше да ја почуваме сестра ми, која како мала беше многу немирна и намерно сакаше да бидеме виновни за да не караат. Бевме во Грција и со брат ми си ловевме мечиња и наеднаш ја снема. Ја најдов јас на следната уличка. Плачеше многу, а не признава дека намерно избега.

  На роденден кај некои пријатели сум ги натепала другите деца, поголеми од мене за јас и брат ми да си играме со играчките.

  :zelen(star)
   

Сподели: