Слаби оцени

MimeQueen

Полноправен Член
13 јануари 2014
86
41
18
25
Никогаш не сум имала послабо од четворка,денес евидентните ги земавме, со сите петки :) Географија ми е омилена.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МалиСашко

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Најчесто кецовите сум ги добивал на спектакуларен начин. Или нешто ќе го чачнам професорот, или ќе напраам некоја глупост на час или ќе ме зачека во небрано и ќе биде урнебес од часот. Сеа од како сум на факултет ми е криво што не може да пишуваат кецови... па кецот не е отцена за знаење, тоа е заради поведение (читај бесен г**)...
 

Angel-Alessandra99

Староседелец
2 јули 2015
46
44
628
25
Во светот на модата
Во основно си бев 5,00,а во прва година средно на полугодие бев одлична 4,78,а завршив со 5,00.Најслаба оценка на тест ми била 3 на 2,а во дневникот 4.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ја 5 ки имав само по физичко, ликовно и музичко друго се 2 , 3 и по некоја 4 ама за крај на годините зборам, а инаку секогаш прво добивав кецови за да после имав што да поправам. :D Немам навика за учење и до ден денес т.е ако ме интересира а ретко нешто да ме интересира си учам ама ретко, еве и на факултет буквално два три саати пред испит/колоквиум учам и одам да полагам па не сите испити но повеќето ги положувам ама па и многу памтам уствари ја пола материјал па и повеќе го учам само од предавањата е во случај да ме интересира нели :D и после само си го повторувам.