1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Слабеење со Herbalife

Дискусија во форумот 'Специјална исхрана' започната од Реми, 20 февруари 2012.

 1. bliznaci

  bliznaci Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  242
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Го користев Хербалајф и се здебелив.Ми се јадеше леб и благо,а и видов дека за џабе сум давала пари.
   

Сподели: