Слаба ерекција

Мартин665

Нов член
2 јануари 2014
13
2
3
26
Пријатели..имам 16 год во врска сум 1год и 1 месец се беше океј на почетокот....се возбудував со секој допир имав силна ерекција...но последниве 4-5 месеци не те така....Кога ке излезам со неа не се возбудувам...му треба мн време да стане но и тогаш не е тоа тоа немам силна ерекција не е како порано...некој со сличен проблем ? И да до сега не сум имал сексуален однос невин сум...А сега и овај проблем ме кочи.....Совет ?
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Решение на проблемот можеш да добиеш само кај уролог. на форум никој не оздравил, или не решил здравствен проблем.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

Мартин665

Нов член
2 јануари 2014
13
2
3
26
Решение на проблемот можеш да добиеш само кај уролог. на форум никој не оздравил, или не решил здравствен проблем.
Не бев сигурен за да посетам уролог....помислив некој има сличен проблем па да ме советува да ми олесни...
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Не треба да ти биде срам да посетиш и разговараш со стручно лице. Нив тоа им е професија...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Фактички си го поминал нивото на стандардно палење, ти треба нешто појако, нешто попровокативно (тоа ти е како дрога, мора да се се задоволуваа да расте- прогресивно, еве на пример јас ко дојдов на форумот на една и се пуштав на малку ми беше па на 2, па на повеќе, па харем направив, па сега и со титула ме назначиле- фраер од соништата за 2013та на сите времиња во цел свет и во Франција). Човечкото око е ненаситно, и стара пушка еднаш годишно сама пукат.
Да се навратиме на темата, кажи и на девојкати да ти даде, 1 година е премногу за да не се опушти, па макар и монахиња да била, па и влав или евреин или циција па и Киро стипса, не мојт толку многу да е стегната, речи и : не стегај се, појќе ќе те болит...башка знајш што е најиронично, ако недај господ синот и светиот дух утре- заутре се скарате, ќе фати некој копиљ и за 1 месец ќе ја издупи, а ти ќе си останиш со мала ерекција наместо ваков .!. ваков .:.
И уште онтопик- Специјален поздрав до сите девојки што не се стегаат и ги спречуваат овие проблеми и теми.:*(hug)
 

Мартин665

Нов член
2 јануари 2014
13
2
3
26
Фактички си го поминал нивото на стандардно палење, ти треба нешто појако, нешто попровокативно (тоа ти е како дрога, мора да се се задоволуваа да расте- прогресивно, еве на пример јас ко дојдов на форумот на една и се пуштав на малку ми беше па на 2, па на повеќе, па харем направив, па сега и со титула ме назначиле- фраер од соништата за 2013та на сите времиња во цел свет и во Франција). Човечкото око е ненаситно, и стара пушка еднаш годишно сама пукат.
Да се навратиме на темата, кажи и на девојкати да ти даде, 1 година е премногу за да не се опушти, па макар и монахиња да била, па и влав или евреин или циција па и Киро стипса, не мојт толку многу да е стегната, речи и : не стегај се, појќе ќе те болит...башка знајш што е најиронично, ако недај господ синот и светиот дух утре- заутре се скарате, ќе фати некој копиљ и за 1 месец ќе ја издупи, а ти ќе си останиш со мала ерекција наместо ваков .!. ваков .:.
И уште онтопик- Специјален поздрав до сите девојки што не се стегаат и ги спречуваат овие проблеми и теми.:*(hug)

Другар и сум помислил на тоа самиот ...На почетокот се палев што се вика со еден бакнеж,со мување ...потоа престана да ме пали тоа пробав со други работи почнав да се палам но сепак не е тоа тоа ....нема возбуда......И не се стега батка подготвена е но јас си мислам ......да не ја оплескам работата да не се посрамотам....ако не се запалам и кога е гола :3 -.- Иначе ја сакам премногу и убава е мн......Фала за ова сепак ми олесни Поззз батка !
 

Мартин665

Нов член
2 јануари 2014
13
2
3
26
Не треба да ти биде срам да посетиш и разговараш со стручно лице. Нив тоа им е професија...

Се надевам дека ке замине овој проблем другар...се надевам дека се ке биде како порано......Ако не знам дека ке морам да го направам тоа...позз фала што ме охрабри.