1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Скриншот од вашиот десктоп

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Hip.Hop_MKD, 28 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,188
  Допаѓања:
  3,928
  Во оваа тема постирајте screenshot-ови од вашиот десктоп.
   
  Последна промена од модератор: 25 јануари 2015
  На The_melnicanecot и The Tramp им се допаѓа ова.
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,071
  Допаѓања:
  7,000
 3. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  546
  Допаѓања:
  1,507
  Пол:
  Машки
  untitled.JPG
   
  На Стоименов и The_melnicanecot им се допаѓа ова.
 4. Bloody Jesus

  Bloody Jesus Нов член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  paint epic za rpika.JPG
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  726
  Допаѓања:
  1,180
  [​IMG]
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,275
  Допаѓања:
  3,525
  Пол:
  Женски
  Нов ми е лап топот,затоа ми е празно Untitled.png :biggrin
   
  На Sugar, The Tramp, Bloody Jesus и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,028
  Допаѓања:
  2,639
  Пол:
  Машки
  вчера го чистев зато има толку малку икони....:) desktop...JPG
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 8. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,368
  Допаѓања:
  1,870
  :) jakhja.png
   
  На Ночной охотник, foREVer и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,861
  Пол:
  Машки
  Untitled.jpg
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 10. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  375
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  dd.PNG

  :biggrin
   
  На Marijaaa, Gemini, Hip.Hop_MKD и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: