Си барам мома по мој вкус

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ма има разно разни опции што може да е он, а и сите ние ;) (сега ќе беше добро во позадина на коментаров да тече крими музика)
Па нека каже, ваму бара мома, ваму нема детали за себе....
Тука на форумов не се даваат лесно. @Aleksis некако избрза ама мора да има некое добро претчувство, она уствари ја дигна конкуренцијата на високо ниво хехехе ;)

Сигурно не е во некоја од моиве секти, може да е некоја нова која се бави со наоѓање мома по социјални мрежи...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Nekoe

Нов член
25 септември 2014
12
14
3
35
Ма има разно разни опции што може да е он, а и сите ние ;) (сега ќе беше добро во позадина на коментаров да тече крими музика)
Па нека каже, ваму бара мома, ваму нема детали за себе....
Тука на форумов не се даваат лесно. @Aleksis некако избрза ама мора да има некое добро претчувство, она уствари ја дигна конкуренцијата на високо ниво хехехе ;)
Не знам што да ви одговорам, дефиниција за мене нема да видите, ќе мора да ја креирате сами, ако ме гледате на форумов доволно (нормално). Иначе Алексис во вашите очи избрза, а во моите знае да препознае квалитет... Ве љубам ;)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Шо сакаш барај, само во харемон да не ми чепкаш.
Чинам имаше ваква слична тема отворена од весна бејби бејби уууу, насловена "скршени срца"....или "сродни души"...или "скриени страсти" разбарај по форумов ќе ја најш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Што се случи бе? Ја најде ли конечно?
Нешто го снема во последно време, изгледа ја нашол или се откажал. :)