Си барам мома по мој вкус

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Ја дојдов да видам до кај сте со потрагата... А, добро нема конкуренција. Чао
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Хахах, добро е... иначе, да не владееше срамежливост ја немаше овде да си барам мома... :sram Што е, тука е...
Епа еве, значи имаме една карактеристика - срамежлив момак.
По отварањето на темава, едно десетина жени се зачленија...нешто што се нема случено две и пол години.
Ако сега немаш избор, не знам кога. :D
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Ајде кажи нешто за тебе, претстави се, некој податок повеќе да знаат момите за огласот ;)
Ма да не ми делуваш ти мене толку срамежлив... нц нц :)
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Може е секташ некој? :eek:

Ма има разно разни опции што може да е он, а и сите ние ;) (сега ќе беше добро во позадина на коментаров да тече крими музика)
Па нека каже, ваму бара мома, ваму нема детали за себе....
Тука на форумов не се даваат лесно. @Aleksis некако избрза ама мора да има некое добро претчувство, она уствари ја дигна конкуренцијата на високо ниво хехехе ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Ма има разно разни опции што може да е он, а и сите ние ;) (сега ќе беше добро во позадина на коментаров да тече крими музика)
Па нека каже, ваму бара мома, ваму нема детали за себе....
Тука на форумов не се даваат лесно. @Aleksis некако избрза ама мора да има некое добро претчувство, она уствари ја дигна конкуренцијата на високо ниво хехехе ;)
Ја го видов на аватар ептен среден, викам ваков момак се пропушта ли... Ама сеа веќе не ми е интересно вака без конкуренција што. Бар да имаше драматичен момент кога он треба да одлучи... :D