1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сите наоколу се мажат/женат, а вие...

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од Blueberry, 15 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  121
  Не се замарам,има време ќе дојде и тој ден
   
 2. minion

  minion Нов член

  Зачленет на:
  18 мај 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Нормала, има време, не ми е јасно зашто толку брзаат. На 18 години да си верена и да се омажиш, си се чудам на другаркиве од основно и средно. (think)
   

Сподели: