Серии - Општи дискусии

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Нешто слабо машки :D, летото ќе ја гледам за викенд и вечерно време, вакви не ми се интересни преку ден. :D Интернетот сега како што ми е исторшен неможам да си симнам тие редовно што ги гледам. :D

слабо,,,, али види го девојчево :D
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Дали некој ја има гледано вторава сезона од серијата, и од каде може да се симне, по могуќност у HD?
 

Jericho

Староседелец
19 февруари 2012
355
465
1,063
Втората сезона до пола ја иам гледано, новиве треба да ги симнам, торентите си се сеуште ок... ако стварно ти се свиѓа приказната ќе ти ги препорачам стриповите, се наоѓаат за симнување по нет, приказната е неспоредливо по хард кор и понеизвесна.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Ја гледа/л ли некој бугарскаат серија 7часа разлика? На некој сајт ја пофалија и на замунда.
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Вака: не знам дали некој од вас воопшто се сеќава на серијава (или можда ја гледал) - Dream Team (Harchester United). Ја даваа на МТВ 1 во далечната 2005. :D Омилена ми беше серијава, по 2 епизоди дневно даваа и не мрдав од пред ТВ, ама ја прекинаа едно време... Барав линк за онлајн да ја гледам, ама неуспешна беше потрагата.
Е сеа ако некој може да ми најде линк (или за онлајн гледање или евентуално торент за сите сезони да ги спуштам) би му била мнооооооогу благодарна. И пиво частам. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Дејмон

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Вака: не знам дали некој од вас воопшто се сеќава на серијава (или можда ја гледал) - Dream Team (Harchester United). Ја даваа на МТВ 1 во далечната 2005. :D Омилена ми беше серијава, по 2 епизоди дневно даваа и не мрдав од пред ТВ, ама ја прекинаа едно време... Барав линк за онлајн да ја гледам, ама неуспешна беше потрагата.
Е сеа ако некој може да ми најде линк (или за онлајн гледање или евентуално торент за сите сезони да ги спуштам) би му била мнооооооогу благодарна. И пиво частам. :D
Ги пронајдов од 3 до 10 сезона од пајрат беј. Ако ти вршат работа да ти пратам линк во порака.
 

Аце

Староседелец
2 март 2012
68
28
618
Во зависност од IP
www.ibiz.mk
ако сте ја гледале Тера Нова првата сезона ,можно е друга и да нема ....ФОКС ја откажа,а се зборува дека ке се префрли 2 сезона на Netflix но ништо не е сигурно

Сакав да ја гледам но видов дека веќе нема да се емитува. И Netflix мислам дека не ја земаа. Планирам Alcatraz да ја симнувам...