Серии - Општи дискусии

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Јас ги гледам The vampire diaries, The big bang theory, How i met your mother, Величенствениот. Ги гледав и Once upon a time, 2Broke girl и Pretty little liars. Once upon a time и 2Broke girls се интересни ама ги ставви на пауза за да има што да гледам летото. :D Pretty little liars веќе не ја гледам ептен ја развлекоа и многу бавно се одвиваат дејствијата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Emily023

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Во моментов ги следам New Girl, Alcatraz, The Finder, Grimm, Modern Family, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, The Vampire Diaries, Community, Prisoners Wives... едвај чекам да излезе нова сезона на Dexter! Исто така и новата на Game of Thrones и American Horror Story. Една од омилените која за жал веќе не се снима ми е Entourage! А и Mad Men си ја сакам. Исто така, ги обожавам Will & Grace и Scrubs, никогаш нема да ми здосадат! Добри ми се и Supernatural, Being Human, Pushing Daisies, Sherlock, Psych, The Office, That '70s Show, Seinfeld, Friends, Cougar Town, Skins, Misfits, Heros...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
Најдобри серии се Desperate Housewives,Grey's atomy, Hawaii-5.O,Two Half Man ,Prince of Bell Air,Everybody hates Chris , иначе од нашиве телевизии не ги бива за ништо освен турцизам ,нека ми е жива и здрава сателитската и хрватските телевизии:kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Emily023

.M_

Староседелец
15 февруари 2012
35
17
1,008
33
Да, да, најдобри се. Само тие ако сте ги гледале.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lorejn

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Идеме вака, House M.D, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, It's always sunny in Philadelphia, Two And A Half Men, Friends и Spin City ги имам изгледано одамна, и така уште некои кога ќе фатам ги следам.
Иначе, ако фаќате Б92 за тие што ги следат Two and a half men i The Big Bang Theory, ги даваат и се до трета или четврта сезона мислам. Чарли, #win ситуација во секој момент. :)
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Јас моментално ниедна не гледам. Просто не морам, отворам некој форум и сите детали се сервирани на тацна...
А ако се прашувам која ми е најдобра серија, ја бирам Sex and the city...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alley3112 and Emily023