1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сенки

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од FallenAngel, 19 декември 2012.

 1. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  824
  Пол:
  Машки
  Верувам и тоа мнооогу ;)
  Ми се имаат случувано вакви работи и како што имам кажано страшно ме интересираат вакви работи.! (Затоа имам мислења во скоро секоја тема на потфорум Мистерии :zelen) Не е ништо друго туку ДУХЧИЊА :D
  Иначе каква последица е намалување и попуштање на тон сам од себе на скрос нов телевизоррр ???
  Имате оправдувања ама ај кажете за оваа (телевизорот не ми е расипан) :unsure (shake)
   
 2. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,536
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На KodaR, Podem и Kisserboy им се допаѓа ова.
 3. Samara

  Samara Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 март 2014
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски

  јас седев на фб до 2 сабајле. и имав 3 мачки. татко ми и брат ми не беа дома. Само јас и мајка ми бевме. И се слушаше по скалите како некој да слегува. Станав да видам. мачките сите беа на горниот спрат и тие беа уплашени. слегов на долниот спрат немаше ништо. по неколку минути пак исто. пак станав, пак немаше ништо. седев на фб дури да се раздени. не заспав цела вечер.
   
  Последна промена: 25 март 2014
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,536
  Пол:
  Женски
  Затоа што гледате многу Supernatural, филмови и документарки, и сте опседнати со паранормални работи.
  Е затоа гледате сенки и слушате звуци навечер по дома... :zelen
   
  На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Samara

  Samara Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 март 2014
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  ne gledam jas dokumentarki i supernatural tamu. samo horori i to so drustvo sama ne :D
   
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,536
  Пол:
  Женски
  Епа недај боже да почнеш и тоа да гледаш...Тогаш темава ќе живне.
   
  На KodaR му/ѝ се допаѓа ова.
 7. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Машки
  Опседнатоста со одредена форма на такви и слични појави што сте ги гледале дали на тв ,сте ги прочитале во книга мислам дека одреден период ви се впиваат во меморијата и сте опседнати со истите ,некој помалку некој повеќе и како што кажа @Aleksis да не гледате многу Supernatural ,а во спротивно баење ви е спасот ... :eek:(rain)

  @MNOGO BITNO ;)
   
 8. bliznaci

  bliznaci Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  242
  Допаѓања:
  63
  Пол:
  Женски
  Не верувам во тие работи.И не постојат духови и натприродни чуда.
   
 9. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Машки
  Па кога би посветила малку време на такви паранормални појави за кој има документарци да не кажам реални баш нема да можеш ни да се двоумиш дали постои или не ...
   

Сподели: