1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сенки

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од FallenAngel, 19 декември 2012.

1. 84 sk_Y ^_-

84 sk_Y ^_- Староседелец

Зачленет на:
    21 ноември 2012
    Мислења:
    594
    Допаѓања:
    824
    Верувам и тоа мнооогу ;)
    Ми се имаат случувано вакви работи и како што имам кажано страшно ме интересираат вакви работи.! (Затоа имам мислења во скоро секоја тема на потфорум Мистерии :zelen) Не е ништо друго туку ДУХЧИЊА :D
    Иначе каква последица е намалување и попуштање на тон сам од себе на скрос нов телевизоррр ???
    Имате оправдувања ама ај кажете за оваа (телевизорот не ми е расипан) :unsure (shake)

2. Aleksis

Aleksis Jukebox

Зачленет на:
    4 април 2013
    Мислења:
    1,440
    Допаѓања:
    2,537

На KodaR, Podem и Kisserboy им се допаѓа ова.
  3. Samara

Samara Истакнат Член

Зачленет на:
    25 март 2014
    Мислења:
    11
    Допаѓања:
    2

јас седев на фб до 2 сабајле. и имав 3 мачки. татко ми и брат ми не беа дома. Само јас и мајка ми бевме. И се слушаше по скалите како некој да слегува. Станав да видам. мачките сите беа на горниот спрат и тие беа уплашени. слегов на долниот спрат немаше ништо. по неколку минути пак исто. пак станав, пак немаше ништо. седев на фб дури да се раздени. не заспав цела вечер.

#13 Samara, 25 март 2014
    Последна промена: 25 март 2014
  4. Aleksis

Aleksis Jukebox

Зачленет на:
    4 април 2013
    Мислења:
    1,440
    Допаѓања:
    2,537
    Затоа што гледате многу Supernatural, филмови и документарки, и сте опседнати со паранормални работи.
    Е затоа гледате сенки и слушате звуци навечер по дома... :zelen

На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Samara

Samara Истакнат Член

Зачленет на:
    25 март 2014
    Мислења:
    11
    Допаѓања:
    2
    ne gledam jas dokumentarki i supernatural tamu. samo horori i to so drustvo sama ne :D

6. Aleksis

Aleksis Jukebox

Зачленет на:
    4 април 2013
    Мислења:
    1,440
    Допаѓања:
    2,537
    Епа недај боже да почнеш и тоа да гледаш...Тогаш темава ќе живне.

На KodaR му/ѝ се допаѓа ова.
  7. __Fenix__

__Fenix__ Староседелец

Зачленет на:
    9 февруари 2015
    Мислења:
    1,714
    Допаѓања:
    740
    Опседнатоста со одредена форма на такви и слични појави што сте ги гледале дали на тв ,сте ги прочитале во книга мислам дека одреден период ви се впиваат во меморијата и сте опседнати со истите ,некој помалку некој повеќе и како што кажа @Aleksis да не гледате многу Supernatural ,а во спротивно баење ви е спасот ... :eek:(rain)

@MNOGO BITNO ;)

8. bliznaci

bliznaci Староседелец

Зачленет на:
    29 јануари 2015
    Мислења:
    242
    Допаѓања:
    64
    Не верувам во тие работи.И не постојат духови и натприродни чуда.

9. __Fenix__

__Fenix__ Староседелец

Зачленет на:
    9 февруари 2015
    Мислења:
    1,714
    Допаѓања:
    740
    Па кога би посветила малку време на такви паранормални појави за кој има документарци да не кажам реални баш нема да можеш ни да се двоумиш дали постои или не ...

Сподели: