Секс преку алишта +18

Статус
Затворена за нови мислења.

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Секој што имал секс имал вакво искуство, а тоа искуство се вика предигра.
Дефинитивно темава е за канта.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Секој што имал секс имал вакво искуство, а тоа искуство се вика предигра.
Дефинитивно темава е за канта.
Ако на тема се разврзало дискусија,односно мислења волку за толку кратко време,се рачунала за успешна и потребна тема. :)
Јас додуша не сум против темата,нека си стои,ама цитат врз цитат врз секој член,зошто?
Ко професорот и учениците,ајде еден по еден да ве распрашам за вчерашната лекција :igra
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Не бе какво лутење...можеби само сакав да ти дадам до знаење дека овде нема цантар,бек,одбрана,голман.....си го оставаш своето мислење и кој сака нека го прочита кој не немора,на некој ке му се допадне на некој не....може да се деси некој да не цитира,да се врти дискусија,ама секој пост во темата од другите членови,да ги цитира тој што ја поставил?
До кога?Дур другиот член не се откаже најверојатно,оти не верувам дека некој би успеал да го наметне своето размислување дека е правилно врз сите.
А за темава немам забелешка...нема кој од нас не се напалил или како и да се нарече,преку алишта.
А дека сите ке се напалиме на ваков текст,тешко. :)
Форумите, првенствено се место за дискусија. Секој си пишува тоа што мисли дека е точно, исправно и секој што мисли дека некој член напишал нешто погрешно.. се обидува со аргументи, факти, логика и со што не да го докаже сопственото мислење како точно. На пр. не може некој да наметне размислување дека тревата е розова. За нормална дискусија си има и аргументи, објаснувања.

Јас кажав дека текстот ми е малку смешен, исто и малку ме запали... ама тоа не е важно, секој си се пали на различни работи, нели.

:)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Секс преку алишта само ако има дупки во панталоните/облеката. Остало е петинг, врска нема со секс.

Шеснаесет годишна кецаљка го пишала ова, жими газов.
Оно не дека сега не се напредни, ама се познава бре.
Пишал некој ненадркан, па оставил кај децана таму. Си има манијаци, убаво му иде само што знае дека дете ќе чита.

Бај д веј.
И по 1 минута, као некоја сила да му дојде, коа зеде да ме е*е, онака со поголема брзина, ауууу. Јако!
Невина?
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Секс преку алишта само ако има дупки во панталоните/облеката. Остало е петинг, врска нема со секс.

Шеснаесет годишна кецаљка го пишала ова, жими газов.
Оно не дека сега не се напредни, ама се познава бре.
Пишал некој ненадркан, па оставил кај децана таму. Си има манијаци, убаво му иде само што знае дека дете ќе чита.

Бај д веј.

Невина?
Јас мислам дека згрешив што отворив ваква тема, на форум каде претежно има деца и под 14-15 години. Којзнае како може да го сфатат сексот. Најдобро е да се избрише темава, пробував сам да ја избришам, ама не може.
 

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Јас мислам дека згрешив што отворив ваква тема, на форум каде претежно има деца и под 14-15 години.

Епа тука си грешка. Има тема под наслов "Колку години имате?" каде се гледа дека всушност на форумов најмногу членови имаат од 19 до 25 години, проследено со луѓе од 15 до 18 и потоа луѓе од 25 до 30.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
301
63
Тука си грешка. Има тема под наслов "Колку години имате?" каде се гледа дека всушност на форумов најмногу членови имаат од 19 до 25 години, проследено со луѓе од 15 до 18 и потоа луѓе од 25 до 30.
Јас сепак имам впечаток дека темава не е за на овај форум. До сега немам наидено на некоја квалитетна, сериозна дискусија. Претежно темите на овај форум се за забава.
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Јас сепак имам впечаток дека темава не е за на овај форум. До сега немам наидено на некоја квалитетна, сериозна дискусија. Претежно темите на овај форум се за забава.
Темата е океј, ама е полна со оф топици, коментари кои избегале многу од темата
Ти си ја напиша само темата и кажа од кај ти дошло инспирација - од гламстик глупостите, а јас колку што сфатив требеше секој да си напише свое мислење околу сексот преку алишта, или сепак грешам?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: LMFAO
Статус
Затворена за нови мислења.