Секс на прв состанок или не?

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
U moe vreme lapanje se deshavashe po nekolku meseci iskacanje ,peting po nekoja godina , a sex u prva bracna nok. Jbg drugi vreminja...
Ama u sefte gledanje - neznam , ni na ovie godini ne mi odi mnogu u pamet pa i da e Richard Gir koj go obozavam.
Pa znaci mora sekogash kondomi u dgep da si nosite pred da svrtite na mobilen da se dogovarate za iskacanje.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
U moe vreme lapanje se deshavashe po nekolku meseci iskacanje ,peting po nekoja godina , a sex u prva bracna nok. Jbg drugi vreminja...
Ama u sefte gledanje - neznam , ni na ovie godini ne mi odi mnogu u pamet pa i da e Richard Gir koj go obozavam.
Pa znaci mora sekogash kondomi u dgep da si nosite pred da svrtite na mobilen da se dogovarate za iskacanje.
Види го ти Ричард:D
056134D5E8B8464BB2778CDA44F959FD.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
U moe vreme lapanje se deshavashe po nekolku meseci iskacanje ,peting po nekoja godina , a sex u prva bracna nok. Jbg drugi vreminja...
Ama u sefte gledanje - neznam , ni na ovie godini ne mi odi mnogu u pamet pa i da e Richard Gir koj go obozavam.
Pa znaci mora sekogash kondomi u dgep da si nosite pred da svrtite na mobilen da se dogovarate za iskacanje.

Што, за неколку месеци ви дозволуваа лапање?! :eek: Ееее во мое време немаше такви работи, само контакт со очи пред брак, се сеќавам баш едно лето кога имав симпатија и планирав да учам песнички од Шарл Бодлер на памет за да ја затоплам душата на мојата сакана, да ми даде hehe да го допрам барем ќошето од нејзиното извезено марамче........ едно чиче го отепаја во Сараево, Фрањо или нешто така се викаше и почна ратот ме собраа на фронт и повеќе не ја видов мојата сакана, после разбрав дека заминала за Аргентина...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar and Prashina