1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Свадбени обичаи

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од Mila Kunis, 15 мај 2012.

 1. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Машки
  Има сега најнов обичај,бидермаер во скут :svirka
   

Сподели: