1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Салати

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Мила, 1 март 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  652
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  Мајонез салата: исечени краставици и мајонез врз нив може и кисела краставици
  Салата со јајца: марула и јајца и цвекло
  Грчка салата сите знаеме...
  Шопска салата сите знаеме...
   
 2. __Fenix__

  __Fenix__ Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,707
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Машки
  @Altaïr е по салатите па нека каже за рацептава :place
   

Сподели: