1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Saladin, 23 февруари 2012.

 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  721
  Допаѓања:
  1,232
  Секој сака сјај во очите и глупава насмевка... ги имам, благодарение на тебе.
   
  На Just Smile, İncognito и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 2. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,305
  Допаѓања:
  2,978
  Postojam vo nekoj agol daleku od tvojot vidokrug za da te potsetam na bezkonechnosta.
   
  На İncognito и Iris* им се допаѓа ова.
 3. Smajli69

  Smajli69 Нов член

  Зачленет на:
  13 март 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  јави ми се
   
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,372
  Сé знаеш,сé ти имам кажано. ❤
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Just Smile

  Just Smile Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2019
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  21
  Ти си толку комплицирана, а јас толку вљубен во тебе и во тоа откривање на шифри, наместо користење зборови.
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  721
  Допаѓања:
  1,232
  Ти си мој дом.
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Artur

  Artur Нов член

  Зачленет на:
  23 април 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Помина една недела, ќе поминат уште многу, но јас никогаш нема да дознаам што се промени во една вечер што беше тоа толку силно што ме скрши, не таа вечер не беше тоа ти, таа што те зннаев предходно, не беше таа од нашата прва средба, не беше девојката чии очи беа полни со надеж, љубов и среќа, не беше девојката чија прегратка беше посилна, поголема од планина, едноставно не беше ти!!! Мора ли толку да боли ова! Сакам да знаеш дека нема да се откажам од нас! Те сакам ! (brokenheart)(brokenheart)
   
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Навистина сакам да ми се повториш! :)
   

Сподели: