1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Saladin, 23 февруари 2012.

 1. incognito

  incognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,880
  Допаѓања:
  2,967
  Едно е, вистина зборуваш, добро е, не, не е добро, може подобро.
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. incognito

  incognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,880
  Допаѓања:
  2,967
  Никогаш нема да ти признаам дека те сакам како што не се пронајдов во овој свет низ кој лутам сам.
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
  Судено ми е да љубам без да прашувам, да лутам по хаосот на животов сама наоѓајќи одговори, и не прашувај како сум, не сакам да лажам.
   
  На Baknuvalka и incognito им се допаѓа ова.
 4. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
  Ако се изгубиш лутајќи, наврати во мисливе, тука секогаш ќе се пронајдеш.
   
  На incognito и Baknuvalka им се допаѓа ова.

Сподели: