Сакам да кажам/Сакам да прашам

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and Ghtalpo

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
And that's why folks, I need to shoot myself ...

fINrLN4.png
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Уа администрација !! Уа административна влада !! Доле влада !!

Не сакаат да ми ги тргнат опомените од профил .. а мене ми се повраќа секој пат кога ќе го отворам профилот и корито ми носат цело време за да повраќам во него. Уааааа не се грижат за народот, го оставаат да повраќа и да му се гади од опомените. Не сакаат да ги тргнат ! Уаааааа
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and ipopovski

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Уа администрација !! Уа административна влада !! Доле влада !!

Не сакаат да ми ги тргнат опомените од профил .. а мене ми се повраќа секој пат кога ќе го отворам профилот и корито ми носат цело време за да повраќам во него. Уааааа не се грижат за народот, го оставаат да повраќа и да му се гади од опомените. Не сакаат да ги тргнат ! Уаааааа

сдк колку сакаш викај :sreken
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Сте го имале ли она чувство кога се чувствувате како недоволно човек?
Мал, ситен, чуден човек?
А јас гледам како деновиве ми лизгаат низ прстиве, така лесно и вешто, што останувам со подзината уста. Секогаш. И ми недостига чувствувањето на животецов.
Наместо тоа, поглед во далечина, и стоење со кафе во рака, брзо пушејќи цигара. Ладно е. Деновиве се замрзнати.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Велат дека ќе сум горел во пеколот зашто не сум бил религиозен. немаат поим дека живеам во пеколот. И дека не може да биде полошо.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Велат дека ќе сум горел во пеколот зашто не сум бил религиозен. немаат поим дека живеам во пеколот. И дека не може да биде полошо.
Де бе, што ти фали? : )


сдк
Ја ичера кд не доживеа да ме надвлада нервоза и да падну у депресију, значи никад нема
Па ја колко сам ружан у фацу, па јоште фалеше зуб да ми се скрши и ск да се курецам по зубарни установе, да га сликам, па мерку да му зимаф, па порцелански да ставу, па чекам кафе да си сфариф тија па тк да ми га сликаф.... да им га напикаф(црнци : )))
Не ми се искача од дома овакф, мноо сам смешан, ичера од нервозу и слуза ми капна, отиде до огледало па да се виду,почна да се смеју,смеју се на мене да, ружно изглеа, прау си заебанцие на мој рачун, ама срам ме да искочу,ма што га еbу ке искочу, ке се смеју сс затфорени уста,ке пробам да збору сс затфорени уста, или па ке пробам ич да не ни збору, што ми е најтешко у целу ситуацију
Леле луѓе што неправдина ме снајде, од груб погруб, штрбле
Ај ке га напрау, порцелан ке рокну, зуб да еде муда, ја да сам жиф и здраф !!!!