1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Добро утро пријатели!
  Еве еден поздрав од мене!
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  15
  Некои луѓе не го заслужуваат вашето внимание.Следниот пат проценете подобро.
   
  На Ballet is my life и 123456789deset им се допаѓа ова.
 3. Laila

  Laila Нов член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  13
  СДП, ако некој бил во Торони, на вториот крак, би сакала да сподели импресии од неговото искуство?
  Сакам да одам во август. Најважна ми е плажата и водата. Се разбира ме интересира и дали има продавници, дуќани, таверни (не барам многу, барем доволно, за прошетка, кафе, ручек).
   
 4. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  добра плажа има, посебно за деца е во август може и медузи да има
  местото не е многу големо онака... шеталиште има по цела должина доволно за тоа што бараш


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Laila му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Toroni ima ibava dolga siroka pesocna plaza so kafebarovi (dle od niv mnogu fino sredenis o lezalki i se propratno). Vodata e preubava.
  Ima i nekolku tavernicki...dve tri dukancinja, giro, palacinki, nesto animacija za deca....ima se i mene mi se dopadna. Jas bi odela pak
   
  На Laila и Ananas им се допаѓа ова.
 6. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  ако во меѓувреме не се сменило нешто...
  најбитното го нема за недај боже
  амбуланта и аптека


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Laila му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  22
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  22
  Штотуку разговарав со Ана од телеком, милозвучен глас... #краткаплатонскаприказна
   

Сподели: