1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  125
  Долго време немам напишано ништо на форумов. Сакам да прашам зашто форумов не е тоа што беше? Како да има некакво игнорирање на одредени членови. Нема дискусии.
  Сакам да кажам дека нема дружење и некој стално (секогаш) е отфрлен и неприфатен.
   
  На ScoobyDoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  5,668
  Вест на денот!!!
  Се враќа екстра Нова година, втори неработен ден!!!!
  За кого бе мајмуни едни, тие што не се администрација пак на работа ќе го слават. Ми се гади од државава веќе.
   
  На Хептаграм XI, Danzl и 123456789deset им се допаѓа ова.
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  125
  Istite clenovi se od Femina ovde? Zatoa nikoj ne mi odgovara. Site ste voobrazeni ovde
   
  На 123456789deset му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  877
  Кажи кај треба да ти се одговори, ете јас ќе ти одговорам... :)
  Не знам само колку ќе ти се допаднат одговорите, тогаш пак ќе помислиш ете, ме мразат бидејќи нема да ти чини одговорот...
   
  На JaMi, Saladin, violetmoon и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,314
  Допаѓања:
  2,997
  Na site cb prijatelchinja, srekna I beriketna 2019, zdravi I zivi da se, da ljubat I da bidat ljubeni do neboto I nazad, da pravat dobrini naokolu, da im se ostvaruvaat sonistata I da se najsrekni!
   
  На 123456789deset, antonio и violetmoon им се допаѓа ова.
 6. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  125
  Среќна Нова Година на сите, многу здравје и успех, и форумов да биде поактивен.
   
  На 123456789deset, antonio и Prashina им се допаѓа ова.
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,170
  Допаѓања:
  2,232
  Мене ме нема на фемина :) единствениот форум на кој никогаш не сум се регистрирала :D
  Иначе среќна нова година и од мене, многу здравје среќа и се што ви сака душа :)
   
  На Stojne и 123456789deset им се допаѓа ова.
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  5,668
  Среќни празници, за многу години нека е, да сме живи и здрави а другото ќе си дојде :)
   
  На escape, Danzl и 123456789deset им се допаѓа ова.
 9. 123456789deset

  123456789deset Активен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  88
  Допаѓања:
  30
  Христос се роди!
  Среќен Божиќ, љубов здравје и среќа да ве прати


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На escape, Danzl и violetmoon им се допаѓа ова.
 10. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  19
  Строга една :rofl:D нека си се запознаваат луѓето :)
   

Сподели: