1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,153
  Допаѓања:
  2,220
  Не знам искрено, уште мислам :D Да не имаш некој предлог? :)
   
 2. 123456789deset

  123456789deset Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  мммммм
  Ragazza, Butter Cup, Fine Wine


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,153
  Допаѓања:
  2,220
  Интересно.. ќе ги земам во предвид. :) Уште некое ако ти текне пиши. :)
   
 4. 123456789deset

  123456789deset Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  LadyBug
  пиши се газирана верверица па нека се мислат како, зашто хахах


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,153
  Допаѓања:
  2,220
  хаха може може хахах кај ти текна жити се :D:D
   
 6. 123456789deset

  123456789deset Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  хајај те држам за збор


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,153
  Допаѓања:
  2,220
  Има уште два дена, ако не ми текне нешто друго обавезно тоа :D
   
  На 123456789deset му/ѝ се допаѓа ова.
 8. dovefox

  dovefox Нов член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  4
  Сакам да кажам дека ми е досадно ! :^)
   
 9. 123456789deset

  123456789deset Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  значи премногу слободно време имаш


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 10. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  80
  Сакам да плачам дека ќе остарам уште една година :place:place:place кај и да е , ми се ближи роденденот , а јас иако порано бев воодушевена овој период и со нетрпение чекав да дојде денот .. сега сакам само да го отспијам :sleep . Торта ? Прослава ? Нц , не сакам , не е тоа за мене :nah.
  Поарно ич да не доаѓа 19 . Може да го скокнеме , и така од никаде да биде 20 :sreken .
   

Сподели: