1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,476
  Допаѓања:
  3,751
  На бистрата вода не и се потребни филтери, само човек треба да се навикне на нејзината студеност:)
  Мислам на бистрата вода не и се потребни филтери, го преценуваме само тоа што не можеме да го достигнеме.
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  125
  Сакам да прашам зошто се однесувате игнорирачки кон мене? Што сакате да постигнете, која ви е целта? И не само овде на форумов, некои од членовите тука се членови и на Фемина и истиот однос е и таму.
   
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,602
  Допаѓања:
  5,673
  И мене цело време исто ме игнорираат, безобразни едни. Мавај и ти игнор и ич да не се замараш. :kafe
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  125
  Vo pravo si. Ja pa mnogu sto se nerviram. Thanks za sovetot. :)
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  СДП зошто сите сте избегале од цб? :D
   
 6. Anaskopje

  Anaskopje Староседелец

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  3
  Nekoj da ima noseno fiksni protezi? Normalno posle mesec ipol od postavuvabje da bolat site zabi, da cesaat nepca, da krvarat, da ima cuvstvo kako da ima nesto megu zabite? I na kontrola sto pravat? Zica sekoj mesec se menuva?
   
 7. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  15
  Никому не верувајте,дури ни на себеси оти човек често сам се лаже и прелажува,па се зезнува. ;)
   
 8. 123456789deset

  123456789deset Активен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  90
  Допаѓања:
  32
  верувај но проверувај!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,170
  Допаѓања:
  2,232
  Уште цееели два дена додека си го сменам никот... :confused:
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 10. 123456789deset

  123456789deset Активен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  90
  Допаѓања:
  32
  у шо ке се претвориш?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: