1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  11
  Како? Зарем секој не би слушал некој кој пее убаво наместо спротивното?
   
 2. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  446
  А ние си чекаме да отпееш нешто,а тебе те нема,ајде "давај":)
   
 3. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  11
  После нова година бидејќи имам обврски околу учењето :)
   
  На Ѕид на плачот, Makedonec и corki им се допаѓа ова.
 4. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  105
  Значи оставаме за ДОГОДИНА,м? :D
   
 5. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  11
  Да
   
 6. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  70
  ah sto ti bilo moderatorstvo so golemo ego hehehee :kafe
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  343
  [​IMG][​IMG]

  Добар и весел дочек на НОВАТА 2018 ГОДИНА НА СИТЕ ЦРНОБЕЛИ ЧЛЕНОВИ:wavespin(party)(party)(party):*(wave)
   
  На Dorina, Ѕвездичка, corki и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,464
  Допаѓања:
  1,181
  Уште сега да ви пишам Среќна нова, здравје, среќа, љубов и повеќе форумска активност во новата година :*
   
  На Ѕвездичка, corki, violetmoon и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
  Полека 2017 почна да си ги пакува куферите. Ги полни со сите наши успеси, постигнувања, разочарувања, турбуленции... Со секоја измината година листата на моите новогодишни желби и амбиции се зголемува. Среќата, здравјето и финансискиот просперитет секогаш се на врвот.
  Среќна Нова, нека ви биде исполнета со многу љубов(inlove) и срeќни моменти:rofl.
  [​IMG]

  И секако, повеќе разменети мислења во новава што ни доаѓа.:D
   
  На Makedonec, Ѕвездичка, corki и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Mystic

  Mystic Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,330
  Допаѓања:
  3,569
  IMG-95dcd31e741649e3ea3b2f771a92610b-V.jpg
   
  На Makedonec, Dorina, Ѕвездичка и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели: