1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да кажам/Сакам да прашам

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 6 февруари 2013.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Активен Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Нема фајде тука. Дебилни работи...ајде маглосувај се...
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  629
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Сдк ај да се собереме пред нова година,да си поминеме убаво
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам за ваше мислење на темата Youtube...сакам да отворам канал но не сум сигурна. Мислење?
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,342
  Допаѓања:
  1,104
  Пол:
  Машки
  Отвори ако тоа го сакаш. Што видеа планираш да постираш?
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Сметам дека имам добар глас и сакам да пејам
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 6. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  508
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Машки
  Добро би било најпрвин да те слушневме ние,па после да постираш на youtube!?
  Kога веќе од тука побара мислење,имаме право да го побараме тоа од тебе,нели?!:)

  Што ќе кажеш?:)
   
 7. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Добар предог :) ќе направам нешто сигурно.
   
  На Ѕид на плачот и corki им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,342
  Допаѓања:
  1,104
  Пол:
  Машки
  Снимај кавери и објавувај. Не размислувај дали пееш добро или не.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MaJa*

  MaJa* Нов член

  Зачленет на:
  22 декември 2017
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Благодарам за поддршката :zelen
   
  На Ѕид на плачот и Makedonec им се допаѓа ова.
 10. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,067
  Допаѓања:
  2,116
  Пол:
  Женски
  ^ Дури поголеми ти се шансите за заработка ако не пееш добро
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: